Spoznajte tím JOVITEP

Jednotka rýchleho nasadenia proti špine a baktériám

Mladý šikovný tím

Celý tím je postavený z blízkych ľudí, ktorí sa poznajú zo škôlky, školy alebo cez kamarátov. Tvoríme nový pohľad na čistiace služby a stávajú sa z nás experti na čistenie.

Naše služby

Špecializujeme sa na tepovanie domácností, podnikov a kancelárií. Rovnako si poradíme so špinavými oknami a do tretice čistíme a ošetrujeme kožené povrchy.

Spokojnosť klientov

Jedným z našich základov je spokojnosť zákazníkov. Robíme všetko pre to, aby ste boli s nami a našimi službami spokojní. Na našom zlepšovaní sa podieľate aj vy vašimi recenziami.

Nová generácia čističov

Mraky mikroskopických roztočov zaplavili slovenské domácnosti. Kto môže ochrániť ľudstvo pred týmito nechutnými bytosťami? Kto vyčistí koberce od fľakov, špiny a iných nečistôt? Jedine my, päť mladých fanatických teperov z Jovitep-u!

Sme vybavení špičkovou technikou, drsnými aj jemnými kefami, handrami a handričkami, účinnými prípravkami, s ktorými nemilosrdne bojeme proti presile nečistôt. Vo výbave máme aj “brašňu” plnú dobrej nálady, skvelých videí a vtipných skečov. Radi prídeme aj k vám!

Najlepší kamarát JOVITEPu je špina! Tak nech ide s nami von 🙂

Referencie

Čo o nás hovoria zákazníci?

Nabehli mi piati chalani, dali do poriadku koberce, gauč aj auto a ešte aj rohož spred vchodovych dverí. Maximálna spokojnosť, odporúčam… Termín bol dojednaný rýchlo žiadne extra dlhe čakanie. PS: zabudli ste si u mňa kefu 🙂

Jana Pitoňáková

Luxus tito chlapci. Dnes vytepovali koberec ktory si co-to vytrpel od psov a to teda asi nebola uplne sranda . Napriek tomu ked skoncili mali usmev na tvari a este sa aj pohrali s havom. Este raz velka vdaka a nech vam usmev a dobra nalada vydrzia co najdlhsie. Ste uzasni! 

Michaela Fialova

Spokojnosť najväčšia, páni obaja milí, príjemní, ešte aj k deťom a psíkom. Paráda a sedačka s gaučom sú tip top. (o: Ďakujeme. (o:

Perlicka Zincikova

Výborná práca, chalani šikovní a veľmi príjemní. 🙂 🙂 🙂 🙂

Edita Halesova

Predošlé
Ďalšie
1
vyčistených domácností
1
vyčistených firiem a podnikov
1
m² vytepovaných kobercov
1
spokojných klientov
Scroll to Top