Zodpovedané otázky

Klienti sa nás
najčastejšie pýtajú

Naša priemerná dĺžka tepovania je 1 hodina, za tento čas vám dokážeme vytepovať sedačku aj koberec. Ak máte toho viac, časový odhad vám povieme pri objednaní.
Doba schnutia je v priemere 6-12 hodín. Môže sa líšiť od materiálu, typu produktu, ktorý tepujeme, ale aj od počasia vonku.

Cena záleží od konkrétneho produktu, ktorý si chcete u nás dat vytepovať, sedačky sa pohybujú v sume od 35-50 eur. Všetky informácie o cenách nájdete aj v našom cenníku tu na stránke 🙂

Čistíme komplet interiéry aut, čalúnené alebo kožené. Čistenie interiéru zahŕňa vysávanie, impregnáciu plastov a tepovanie / čistenie kože. Autá čistíme na adrese Technická 4313/7 v Bratislave. Ak máte rodinný dom / garáž, prídeme aj k vám domov.

Doba schnutia je v priemere 6-12 hodín. Môže sa líšiť od materiálu, typu produktu, ktorý tepujeme, ale aj od počasia vonku.

V rámci Bratislavy máme fixnú sadzbu 7 eur, mimo Bratislavy sa účtuje doprava 0,8 eur na kilometer. 🙂

Cena umývania okien zahŕňa čistenie rámov, parapetov a samotného skla a po dohode vieme vyčistiť aj vonkajšie rolety. Cena čistenia sa však môže líšiť pri nadmernom znečistení alebo sťaženej prístupnosti okien.

Čistenie kože zahŕňa dôkladné umytie od nečistôt pomocou hĺbkových antibakteriálnych čistiacich prostriedkov. Pretože koža na vašej sedačke potrebuje rovnakú opateru ako koža na vašom tele, následne ju impregnujeme pre predĺženie životnosti a zvýšenie lesku.

Zatiaľ bežné upratovanie nerobíme, ale v budúcnosti plánujeme rozšíriť naše služby aj týmto smerom.

Áno, robíme aj tepovanie kancelárskych kobercov alebo akéhokoľvek iného čalúnenia vo firmách. Takisto aj naše ostatné služby sú firmám plne k dispozícii. Ozvite sa nám pre cenovú ponuku 🙂

Momentálne tepovače neprenajímame.

Pôsobíme v Bratislave a okolí, ale po novom si naše služby môžete objednať už aj v Košiciach a okolí.

Stojí za nami rada spokojných zákazníkov, presvedčte sa sami z našich recenzií. Nakoľko nám na vašej spokojnosti veľmi záleží, všetky prípadné reklamácie riešime okamžite.

Sme tu pre vás už 3 roky a doposiaľ sme obslúžili viac než 2 500 spokojných zákazníkov, ktorí sa zároveň stali našimi vernými.

Naše služby si viete objednať telefonicky na čísle : +421 948 108 899 pre Bratislavu / +421 918 409 054 pre Košice, alebo vyplnením objednávky cez našu web stránku.

Minimálna objednávka na všetky naše služby je 50 EUR.

Áno, okrem Bratislavy si viete naše služby objednať už aj v Košiciach na na telefónnom čísle +421 918 409 054, alebo vyplnením objednávky cez náš web.

Scroll to Top