Upratovacie služby pre firmy

Čisté priestory vo vašej firme sú našim cieľom. Spôsob, ako sa vyhnúť prebytočným nákladom za údržbu priestorov, je ich pravidelné udržiavanie profesionálnym čistením. V našom portfóliu, máme veľké pracovné kancelárie, stredné podniky, alebo malé kaviarničky. Náš arzenál profesionálnych tepovacích strojov a upratovacia čata, sa na vás budú tešiť stále viac a viac. Vieme Vám zaručiť, že vždy prídeme ku Vám s úsmevom na tvári a dobrou náladou. Radi Vám navrhneme, pre vás najlepšie možné riešenie. Osobne sa postaráme o to, aby ste sa v práci, cítili ako doma.

Sme veľká upratovacia rodina

Vážime si vaše priestory a takisto aj vás ako ľudí. Ku každému máme individuálny prístup, čo zaručí spokojnosť na oboch stranách. 

Naše prípravky sú určené 100% iba na tepovanie, čo umožní čistotu a skvelú vôňu v pracovnom priestore. Našu zodpovednosť mame poistenú na 20 000€, ale nie je sa čoho báť. Naše ceny za tepovanie? Vzhľadom na individuálny prístup, sa ceny môžu líšiť, ale vždy sa nájde zlatá stredná cesta. Stačí zavolať, alebo si dohodnúť obhliadku, kde Vám spravíme cenovú ponuku ušitú na mieru. 

Máte otázky?

Scroll to Top